Tarptautinės vaikų gynimo dienos popietė 2021

Vasara prasideda gražia švente – tarptautine vaikų gynimo diena. Tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Tai pagrindinė sąlyga kuriant ir formuojant humanišką, teisinę ir dvasiškai sveiką visuomenę. Niekas taip gražiai nežydi, kaip šypsena vaikų lūpose – juk ruošėmės šventei iš anksto. Puošėme pavėsinę balionais, kiemelį gėlėmis, malūnėliais ir vėliavėlėmis. Bendrabučio vaikučiai skubėjo į spalvingą popietę mokyklos kiemelyje. Žaidimai, bendravimas laisvalaikio metu šalina per dieną susikaupusią įtampą, nuima stresą, skatina palaikymą, pasitikėjimą vienas kitu. Džiugios emocijos liejosi per kraštus. Vaikai draugiškai bendravo, žaidė įvairius žaidimus, piešė kreidelėmis saulytes, rungtyniavo, smagiai šoko ir drauge pūtė muilo burbulus. Švęsdami patyrėme daug puikių emocijų, buvo linksma ir gera džiaugtis kartu! O šventės pabaigoje laukė ištaigingas vaišių stalas, naujoje, dar dažais kvepiančioje, pavėsinėje. Ši vaikystės šventė ilgam liks vaikų atmintyje.


Auklėtoja Valė Janušienė
Scroll to Top