Švenčių laukimas Suaugusiųjų dienos socialinėje grupėje

Tikriausiai, kaip ir visi taip pat ir mes laukėme ateinančių gražiausių metų švenčių – Šv. Kalėdų. Suaugusiųjų dienos socialinės globos grupėje į šventinį pasiruošimą buvo sudėta daug minčių ir, savaime aišku, darbų. Ruošdamiesi nebuvome vieni. Sutikome daug nuoširdžių draugų – mažų ir didelių. Tą rytą, kai prasidėjo didysis Laukimas, visi susėdę už stalo dar kiek tyliai laukėme. Laukėme kol vadovų perskaityti maldos žodžiai, išsakyti palinkėjimai ir uždegta Vilties žvakė savo šviesa pasiliks su mumis ir liudys, kad viltis visada yra gyva. Taip savaitę degusi vienos žvakės liepsnelė nepastebimai mus sukvietė vėl susėsti, susikaupti, pasimelsti ir šalia Vilties uždegti Tikėjimo šviesą. Jau atrodo turėdami tiek daug – Viltį ir Tikėjimą, dar kartą susirinkome pabūti kartu ir pasitikti Džiaugsmą. Būnant grupėje ir žiūrėdavome, kaip pamažu už langų ateina vakaras, o degančių Laukimo žvakių šviesa atnešdavo vidinę ramybę. O tą rytą, kai Ramybė buvo uždegta ant mūsų stalo, supratome, kiek daug mes turime….Viltį, Tikėjimą, Džiaugsmą ir Ramybę. Tad belieka mums visiems už viską padėkoti. Ypač mažiesiems mūsų draugams iš socialinės dienos vaikų grupės, draugams iš socialinių dirbtuvių, kolegoms… visu tuo, ką gavome, norime pasidalinti ir su JUMIS. Ačiū.


Socialinė darbuotoja Danguolė Petrylienė
Scroll to Top