Respublikinis renginys „Turizmo festivalis 2021“

Vasariški orai kvieste kvietė uždaryti sporto salės duris ir eiti mankštintis gryname ore. Todėl socialinių įgūdžių ugdymo 1 klasės mokiniai susiruošė į žygį – dalyvavome Gelgaudiškio „Šaltinio” specialiojo ugdymo centro organizuotame respublikiniame renginyje „TURIZMO FESTIVALIS 2021” . Šis renginys siekė propaguoti turizmą ir skatinti įvairaus amžiaus ugdytinių aktyvų gyvenimo būdą ir sveikatos stiprinimą, pasitikėjimą savo jėgomis, bendradarbiavimą. Keliaudami turėjome pasirinktoje teritorijoje surasti ir nufotografuoti (arba nupiešti) objektus, kurių pavadinimai prasideda žodžio „TURIZMAS” raidėmis. Žygio metu pasirinktomis priemonėmis (žingsniamatis, laikmatis, laikrodis ar kt.) matavome nueitą kelią ir laiką. Atliktas užduotis pateikėme organizatoriams, kurie artimiausiu laiku jas paviešins yuotube.com kanale.


Fizinio ugdymo mokytoja Inga Kisielienė
Scroll to Top