Pažintinė – sportinė veikla „Sportininkai, garsinę Lietuvą 2021“

2021-03-10 mokykloje 5-10 specialiųjų klasių mokiniams buvo organizuota pažintinė-sportinė veikla, tema „Sportininkai, garsinę Lietuvą”, skirta kovo 11-tajai paminėti. Klasėse su mokiniais kalbėta apie kiekvienam lietuviui svarbią datą, prisiminta Lietuvos simbolika, žiūrėti ir aptarti filmai apie žymiausius Lietuvos sportininkus. Fizinio ugdymo mokytoja Inga Kisielienė organizavo sportines varžybas 5/7 ir 8 specialiųjų klasių mokiniams. Prie šios veiklos prisijungė pradinių, lavinamųjų ir SĮU klasių mokiniai. Minint 31-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metines lietuvių kalbos mokytoja Asta Šimaitė kartu su mokiniais taip pat dalyvavo pilietinėje iniciatyvoje „GYVASIS TAUTOS ŽIEDAS”.


Specialioji pedagogė metodininkė Veronika Kiuršinienė
Scroll to Top