Naujiena neformaliojo vaikų švietimo programa „Pagalba draugui“

Mokykloje 2020 m.m. II-ąjį pusmetį buvo vykdoma neformaliojo vaikų švietimo programa „Pagalba draugui”, kurioje dalyvavo vyresniųjų specialiųjų klasių ir socialinių įgūdžių ugdymo klasių mokiniai. Programos tikslas: ugdyti mokinių pilietines – socialines kompetencijas. Uždaviniai: kurti ir palaikyti draugiškus santykius, suprasti kitų žmonių poreikius, jausmus, bendrauti ir dirbti komandoje. Programą vykdė klasių vadovai kartu su mokiniais, mokytojais dalykininkais. Mokiniai vyko į Raudondvario dvarą, kur dalyvavo edukacinėje programoje „Gintarinė laimės pasaga”. Grįždami parsivežėme savos gamybos draugystės pasagas. Dalyvaujant programoje „Pagalba draugui” plėtėsi mokinių akiratis, jie buvo aktyvūs, gerėjo bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai.


Programos koordinatorė Veronika Kiuršinienė
Scroll to Top