Lietuvos specialiosios olimpiados komiteto 2021 m. dėlionių dėliojimo čempionatas

1-2-3-4 lavinamųjų klasių mokinių komanda dalyvavo Respublikiniame dėlionių čempionate, kurį organizavo LSOK ir Joniškio „Saulės” pagrindinės mokyklos Dienos užimtumo centras. Dėlionės – paprastas nepaprastų galių turintis žaidimas, patinkantis visiems. Didžiausia nauda, kurią teikia dėlionės – tai buvimas kartu ir konstruktyvus bendravimas. Dėlionės skatina loginį mąstymą, nes iš detalių reikia sudėlioti tarpusavyje susijusią visumą. Dėlionių dėliojimas moko koncentracijos ir atkaklumo, baigti tai, kas pradėta. Be to, dėlionė – rami veikla, tačiau pririverčianti smegenis „prakaituoti”, t.y. jos yra smegenų mankšta. Taip pat tai rankų raumenų treniravimas, judesių koordinacijos, akių ir rankų koordinacijos lavinimas. Atrodo paprastas užsiėmimas, o kiek naudos ir džiaugsmo gali suteikti vaikui. Visi komandos dalyviai buvo apdovanoti LSOK medaliais.


Mokytojos Inga Kisielienė ir Renata Sladkevičienė
Scroll to Top