Bendruomenės šventė „Aktyvi klasė 2022“

Kaišiadorių šventosios Faustinos mokykloje-daugiafunkciniame centre gegužės 31d.vyko sporto šventė „Aktyvi klasė 2022“. Renginio pradžioje dalyvius pasveikino mokyklos pavaduotojas Algis Jočiūnas. Šventės organizatoriai dalyvius supažindino su šventės programa. Renginyje dalyvavo specialiosios, lavinamosios ir socialinių įgūdžių ugdymo klasės.

Šventė prasidėjo estafečių rungtimis. Mokiniams buvo parengtos įvairios sportinės užduotys su balionais, kurių metu vaikams netrūko teigiamų emocijų. Vaikai su dideliu azartu varžėsi tarpusavyje. Taip pat turėjome gausią palaikymo komandą, klases atėjo palaikyti dienos socialinės globos centro lankytojai, bei Faustinos dirbtuvių darbuotojai. Po estafečių vaikai keliavo į šokių turnyrą „Just dance“. Šiame turnyre nenugalimi buvo Astos Kaselienės socialinių įgūdžių ugdymo klasės mokiniai. Paskutinė renginio užduotis buvo „štangos stūmimas“. Nors mūsų mokyklos mokiniai ir nėra sunkiosios atletikos ekspertai, tačiau visos klasės pasirodė labai gerai. Vyresnieji stūmė štangas, o mažieji darė atsispaudimas.

Sudėjus visų 3 rungčių(estafetės, šokių turnyras ir štangos stūmimas) rezultatus aktų salėje klasės buvo apdovanotos taurėmis. Tarp pradinių ir lavinamųjų klasių pirmąją vietą iškovojo 2-3-4 specialiosios klasės mokiniai, antrą vietą iškovojo 5-6 lavinamosios klasės mokiniai, o trečią vietą laimėjo 7-9-10 lavinamosios klasės mokiniai. Tarp specialiųjų ir socialinių įgūdžių ugdymo klasių pirmąją vietą iškovojo 1-2-36 metų socialinių įgūdžių ugdymo klasė, antrąją vietą iškovojo 5-6 specialiosios klasės mokinai, o trečiąją 8-10 klasės mokiniai. Po apdovanojimų visi keliavo vaišintis pica.

„Projektas Fizinio aktyvumo galimybių didinimas Kaišiadorių miesto ir rajono neįgaliesiems“ vykdytojas Kaišiadorių šventosios Faustinos mokykla – daugiafunkcio centras,  bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas“

Scroll to Top