Apie mokyklą

Mokyklos istorija, vizija, filosofija, vertybės

Mokiniams

Elektroninis dienynas, klasės, grupės, pamokų tvarkaraščiai

Tėvams

Teikiamos paslaugos, pamokų tvarkaraščiai, valgiaraščiai

Projektai

Bendradarbiavimas su kitomis mokyklomis, renginiai

Apie mokyklą

INFORMACIJA VISIEMS

mokyklos istorija, vizija, filosofija, vertybės...
Skaityti daugiau

Mokiniams

MOKINIAMS

elektroninis dienynas, klasės, grupės, pamokų tvarkaraščiai...
Daugiau informacijos

Tėvams

TĖVAMS

teikiamos paslaugos, pamokų tvarkaraščiai, valgiaraščiai...
Daugiau informacijos

Projektai

VYKDOMI PROJEKTAI

Bendradarbiavimas su kitomis mokyklomis, renginiai...
Daugiau informacijos

Naujienos

Kvietimas

Kaišiadorių šventosios Faustinos mokykla – daugiafunkcis centras baigdamas švęsti savo jubiliejinius metus kviečia sudalyvauti bendruomenės akcijoje „40 tortų ir 1 žvakutė“. Kviečiame prisidėti prie baigiamosios šventės savo torčiuku, keksiuku ar

Skaityti toliau »

Vadovo 2022 m. veiklos ataskaita

Kviečiame susipažinti su Kaišiadorių šventosios Faustinos mokyklos – daugiafunkcio centro direktorės Rūtos Stankienės 2022 metų veiklos ataskaita. Pasiūlymus dėl vadovo veiklos ataskaitos iki 2023 m. vasario 6 d. teikti Mokyklos

Skaityti toliau »
KVIEČIAME MOKYTIS MŪSŲ MOKYKLOJE!
  •  Mokyklos veiklos tikslas-sudaryti sąlygas 7-21 metų ugdytiniams dėl intelekto sutrikimų turintiems didelių ir labai didelių specialiųjų ugdymo(si) poreikių mokytis pagal individualizuotas pradinio, pagrindinio ir socialinių įgūdžių ugdymo programas, padėti įgyti kultūrinę bei socialinę kompetencijas, išsiugdyti vertybines orientacijas, leidžiančias tapti doru, atsakingu, savarankišku piliečiu.
  •  Didelių ar labai didelių specialiųjų ugdymosi poreikių turintys mokiniai, baigę 10-metę ugdymo(si) programą, mūsų mokykloje gali toliau ugdymąsi tęsti socialinių įgūdžių ugdymo klasėse.
Scroll to Top