Apie mokyklą

INFORMACIJA VISIEMS

mokyklos istorija, vizija, filosofija, vertybės...
Skaityti daugiau

Mokiniams

MOKINIAMS

elektroninis dienynas, klasės, grupės, pamokų tvarkaraščiai...
Daugiau informacijos

Tėvams

TĖVAMS

teikiamos paslaugos, pamokų tvarkaraščiai, valgiaraščiai...
Daugiau informacijos

Projektai

Vykdomi projektai

Bendradarbiavimas su kitomis mokyklomis, dalyvavimas įvairiuose renginiuose...
Daugiau informacijos
Sausio 31 d., 2023 m.
ATASKAITA
Vadovo 2022 m. veiklos ataskaita

Kviečiame susipažinti su Kaišiadorių šventosios Faustinos mokyklos - daugiafunkcio centro direktorės Rūtos Stankienės 2022 metų veiklos ataskaita...
Skaityti daugiau...

Sausio 3 d., 2023 m.
SUSIRINKIMAS
Socialinio emocinio ugdymo programos įgyvendinimas mokykloje įsibėgėja

Emocinio intelekto svarba moderniais laikais jau niekam nekelia abejonių. Turėdami gerus socialinio-emocinio intelekto įgūdžius mes geriau suprantame save ir kitus...
Skaityti daugiau...

Spalio 17 d., 2022 m.
KONFERENCIJA
„ĮTRAUKTIS-TEISĖ BŪTI KARTU“

Lapkričio 3 dieną 9 val. kviečiame dalyvauti jubiliejinėje tarptautinėje Kaišiadorių šventosios Faustinos-daugiafunkcio centro konferencijoje "Įtrauktis - teisė būti kartu". Konferencijos tikslas -  gilinti mokyklų vadovų,  mokytojų ir pagalbos mokiniui specialistų žinias ir gebėjimus...
Skaityti daugiau...

Spalio 12 d., 2022 m.
UGDYMAS
Socialinis – emocinis ugdymas mokykloje

Šių mokslo metų rugsėjį Kaišiadorių šventosios Faustinos mokykloje startavo socialinių – emocinių  įgūdžių ugdymo programa. Šia programa siekiama plėtoti mokinių savimonės ir savitvardos įgūdžius...
Skaityti daugiau...

Rugsėjo 7 d., 2022 m.
SVARBU!
Informacija tėvams (globėjams/rūpintojams)

dėl atlyginimo už vaiko išlaikymą mokėjimą, pridedamas įsakymas.
Skaityti daugiau...

Rugpjūčio 26 d., 2022 m.
ŠVENTĖ
Kvietimas į rugsėjo 1-osios šventę!

MIELI MOKINIAI, MOKYTOJAI, TĖVELIAI, GLOBĖJAI, MALONIAI  KVIEČIAME Į MOKSLO IR ŽINIŲ ŠVENTĘ...
Skaityti daugiau...

Liepos 20 d., 2022 m.
PARAMA
Paraiškos nemokamam maitinimui ir paramai mokyklinėms prekėms

Vaikų vasaros atostogoms įpusėjus mes, suaugę, ir toliau kimbame į darbus.  Raginame visus tėvelius pasiruošimą mokyklai pradėti jau dabar...
Skaityti daugiau...

Birželio 2 d., 2022 m.
ŠVENTĖS
Krikštas ir Pirmoji Komunija

Su žydinčių obelų  dvelksmu ir pavasariška nuotaika į Kaišiadorių šventosios Faustinos mokyklą-daugiafunkcį centrą atkeliavo nuostabi šventė.
Skaityti daugiau...

Sausio 20 d., 2022 m.
ATASKAITOS
VADOVO 2021 m. VEIKLOS ATASKAITA I, II SKYRIUS

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2021 m. sausio 11 d. įsakymu Nr. V-48 patvirtintų Valstybinių ir savivaldybių švietimo įstaigų (išskyrus aukštąsias mokyklas) vadovų, jų pavaduotojų ugdymui...
Skaityti daugiau...

Gruodžio 21 d., 2021 m.
SVEIKATA
GREITASIS ANTIGENŲ TESTAS PRIEŠ SUGRĮŽTANT MOKYTIS

Visiems mokiniams bus išduota po vieną savikontrolei skirtą greitąjį antigeno testą, kurį rekomenduojama atlikti paskutinę atostogų dieną (t.y. 2022-01-09 dieną).
Skaityti daugiau...

Lapkričio 19 d., 2021 m.
PAGALBA
„TĖVŲ LINIJA“: PASITARKITE SU PSICHOLOGU TIEK KARTŲ, KIEK REIKIA

Visiems tėvams kartais reikia pasitarti dėl vaikų ir paauglių elgesio, savijautos ar tarpusavio santykių. Vaikai ir paaugliai dažnai ką nors iškrečia, ne visuomet pavyksta su jais susikalbėti ar suprasti elgesio priežastis.
Skaityti daugiau...

Lapkričio 15 d., 2021 m.
PROJEKTAS
LIETUVOS IR LATVIJOS BENDRAS PROJEKTAS. KVIEČIAME DALYVAUTI!

Kviečiame  dalyvauti projekto „The pilot model of PERFECT organization providing teaching and social integration services for children and youth with special needs“ finaliniame renginyje (forume).  Forumo metu susipažinsime su projekto rezultatais ir naujai atidaroma "Pojūčių klinika"
Skaityti daugiau...

Rugsėjo 1 d., 2021 m.
ŠVENTĖ
SU RUGSĖJO 1-ĄJA!

O pas mus vis tiek šventė! Kaip ir įprasta, rugsėjo pirmąją pasitinkame pakiliomis nuotaikomis! Džiaugiamės puikiais mokiniais, tėveliais, mokytojais, socialiniais ir kitais darbuotojais. Dėkojame visiems gerbiamiems svečiams, o ypatingai - klounui Lulu už nepamirštamas pozityvias emocijas!
Skaityti daugiau...

Birželio 16 d., 2021 m.
DAILĖ
NVŠ PROGRAMA „SPALVŲ PASAULYJE” 2021

Neformaliojo vaikų švietimo programos „Spalvų pasaulyje” pradinėms ir lavinamosioms klasėms mokiniams paskirtis - ugdyti mokinių kūrybinius, meninius gebėjimus; puoselėti vertybines nuostatas. Plėtodami žinias apie dailės rūšis, dailės technikų įvairovę sužinojome daug naujo apie įvairius dailės kūrinius, jų kūrybos procesą.
Skaityti daugiau...

Birželio 15 d., 2021 m.
DAILĖ
PROJEKTAS „MARGI RAŠTAI“

2021 m. birželio 10-16 d. 5-10 specialiųjų ir SĮU klasių mokiniai vykdė projektą „Margi raštai”. Pagrindinis projekto tikslas buvo supažindinti mokinius su tautiniais raštais, įvairių amatų tradicijomis. Mokiniai buvo mokomi kūrybiškai panaudoti įvairias medžiagas, pritaikant tautinius raštus, skatinami estetiškai puošti mokyklos erdves, pratinami dirbti komandoje.
Skaityti daugiau...

Birželio 1 d., 2021 m.
ŠVENTĖ
TARPTAUTINĖS VAIKŲ GYNIMO DIENOS POPIETĖ 2021

Vasara prasideda gražia švente – tarptautine vaikų gynimo diena. Tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Tai pagrindinė sąlyga kuriant ir formuojant humanišką, teisinę ir dvasiškai sveiką visuomenę.
Skaityti daugiau...

Gegužės 27 d., 2021 m.
TURIZMAS
RESPUBLIKINIS RENGINYS „TURIZMO FESTIVALIS 2021”

Vasariški orai kvieste kvietė uždaryti sporto salės duris ir eiti mankštintis gryname ore. Todėl socialinių įgūdžių ugdymo 1 klasės mokiniai susiruošė į žygį - dalyvavome Gelgaudiškio „Šaltinio” specialiojo ugdymo centro organizuotame respublikiniame renginyje „TURIZMO FESTIVALIS 2021”.
Skaityti daugiau...

Gegužės 2 d., 2021 m.
OLIMPIADA
LIETUVOS SPECIALIOSIOS OLIMPIADOS KOMITETO 2021 M. DĖLIONIŲ DĖLIOJIMO ČEMPIONATAS

1-2-3-4 lavinamųjų klasių mokinių komanda dalyvavo Respublikiniame dėlionių čempionate, kurį organizavo LSOK ir Joniškio „Saulės” pagrindinės mokyklos Dienos užimtumo centras.
Skaityti daugiau...

Kovo 10 d., 2021 m.
SPORTAS
PAŽINTINĖ-SPORTINĖ VEIKLA „SPORTININKAI, GARSINĘ LIETUVĄ” 2021

2021-03-10 mokykloje 5-10 specialiųjų klasių mokiniams buvo organizuota pažintinė-sportinė veikla, tema „Sportininkai, garsinę Lietuvą”, skirta kovo 11-tajai paminėti.
Skaityti daugiau...

Vasario 26 d., 2021 m.
SVEIKA GYVENSENA
SVEIKOS GYVENSENOS SAVAITĖ „AŠ SVEIKAS IR LAIMINGAS” 2021

2021 m. vasario 22 – 26 dienomis vyko sveikos gyvensenos ugdymo savaitė „Aš sveikas ir laimingas”, kurios tikslas buvo ugdyti atsakomybę už savo ir kitų sveikatą.
Skaityti daugiau...

Sausio 2 d., 2021 m.
ŠVIETIMAS
NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO PROGRAMA „PAGALBA DRAUGUI”

Mokykloje 2020 m.m. II-ąjį pusmetį buvo vykdoma neformaliojo vaikų švietimo programa „Pagalba draugui”, kurioje dalyvavo vyresniųjų specialiųjų klasių ir socialinių įgūdžių ugdymo klasių mokiniai.
Skaityti daugiau...

KVIEČIAME MOKYTIS MŪSŲ MOKYKLOJE!
  •  Mokyklos veiklos tikslas-sudaryti sąlygas 7-21 metų ugdytiniams dėl intelekto sutrikimų turintiems didelių ir labai didelių specialiųjų ugdymo(si) poreikių mokytis pagal individualizuotas pradinio, pagrindinio ir socialinių įgūdžių ugdymo programas, padėti įgyti kultūrinę bei socialinę kompetencijas, išsiugdyti vertybines orientacijas, leidžiančias tapti doru, atsakingu, savarankišku piliečiu.
  •  Didelių ar labai didelių specialiųjų ugdymosi poreikių turintys mokiniai,baigę 10-metę ugdymo(si) programą, mūsų mokykloje gali toliau ugdymąsi tęsti socialinių įgūdžių ugdymo klasėse.
Scroll to Top